✅حتی قبل از آنکه ورزش را شروع کنید، می‌توانید از ترفندهای زیادی برای از بین بردن چربی، بهبود روند سوخت و ساز و شروع کاهش وزن سریع استفاده نمایید.
⭕️رژیم خودسرانه نگیرید

⭕️زودتر به رختخواب بروید

⭕️پروتئین بیشتری بخورید

⭕️تا جایی که می‌توانید از مواد اورگانیک استفاده کنید

⭕️روی پایتان بایستید

⭕️آب سرد بنوشی
⭕️غذاهای تند بخورید

⭕️سرعت سوخت و سازتان را در صبح بالا ببرید

🔘خوردن صبحانه، متابولیسم را بکار می‌اندازد و انرژی را در تمام روز، بالا نگه می‌دارد. تصادفی نیست که احتمال چاق شدن افرادی که از این وعده غذایی صرفنظر می‌کنند، چهار و نیم برابر سایر افراد است. هر چه اولین وعده غذایی شما بزرگتر باشد، بهتر است.
⭕️چای یا قهوه بنوشید

⭕️با فیبر، به جنگ چربی بروید

🔘فیبر می‌تواند چربی سوزی شما را به اندازه ۳۰٪ افزایش دهد. مطالعات نشان می‌دهند افرادی که بیشترین مقدار فیبر را می‌خورند، در دراز مدت، حداقل وزن را اضافه می‌کنند. سعی کنید روزانه ۲۵ گرم فیبر مصرف کنید ــ این مقدار، معادل فیبر موجود در ۳ وعده از هر یک از میوه‌ها و سبزیجات است.

⭕️مواد غنی از آهن بخورید

⭕️ویتامین D بیشتری دریافت کنید

⭕️شیر بنوشید

⭕️هندوانه بخورید

⭕️هیدراته بمانید

🔘همه واکنش‌های شیمیایی بدن از جمله سوخت و ساز، به آب بستگی دارند و به گفته محققان دانشگاه یوتا که سرعت سوخت و ساز ۱۰ بزرگسال رادر هنگامی که مقادیر مختلفی از آب را در طول روز می‌نوشیدند، بررسی کردند، اگر دچار کم آبی باشید، ممکن است تا ۲٪ کالری کمتری بسوزانید.

در این مطالعه، افرادی که ۸ یا ۱۲ لیوان آب در روز نوشیدند، سرعت سوخت و ساز بالاتری نسبت به آن‌هایی داشتند که ۴ لیوان آب نوشیده بودند.

غذا #دارو #طب #فواید #خواص #عسل #سوپر #مارکت #خوراک #فود #رستوران # درمان #رژیم #ورزش #سلامتی#فروشگاه #فروش #موادغذایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X